Nóż myśliwski NEO Tools 63-116
NEO Tools 63-116 |
|
Odpinany korpus umożliwia jednoczesne używanie noża i widelca.
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO Tools 63-116
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Nóż survivalowy długość 24 cm konstrukcja Full Tang ostrze 13 cm | 81 zł |
Nóż NEO Full-tang 63-116 | 63 zł |
Neo Neo Nóż survivalowy full-tang 24 cm | 66 zł |
Nóż NEO Full-tang 63-116 | 63 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →