Multitool Leatherman Charge Plus (832516)
Wideo 25Zdjęcia 2 |
Leatherman Charge Plus |
|
Wysokiej jakości, pełnowymiarowe multitool z aluminiowymi uchwytami, które zastępuje cały arsenał narzędzi przydatnych do różnorodnych codziennych zadań. Według producenta, amerykańskiej firmy Leatherman, założonej przez wynalazcę takich przenośnych kombajnów, model ten ma 19 wbudowanych narzędzi i może pełnić 12 różnych funkcji. Pomoże w naprawie i konserwacji różnego sprzętu, sprzętu wędkarskiego / myśliwskiego, a nawet pojazdów (rower / motorower / motocykl / samochód).
Przyda się podczas wędrówek, wycieczek, pikników, wędkowania, polowań i innych sytuacji, w których nie ma możliwości użycia pełnowymiarowego narzędzia. Sercem multitoola Leatherman Charge Plus są praktyczne kombinerki z wbudowanymi przecinakami do drutu i prążkowanym uchwytem do okrągłych przedmiotów. Istnieją dwa ostrza noża: zwykły nóż o długości 73 mm wykonany ze stali 154CM oraz ząbkowane ostrze wykonane ze stali 420HC. Obie stale są fabrycznie hartowane i wykazują imponującą twardość i odporność na zużycie. Ponadto dostarczany jest pilnik, śrubokręty krzyżakowe i płaskie, otwieracz do puszek, pilnik i nożyczki. Multitool jest dostarczany z wygodnym nylonowym etui z klipsem do paska. Będzie przydatnym prezentem dla turysty, myśliwego, wędkarza i majsterkowicza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Charge Plus
Wszystkie ceny 7 →LEATHERMAN Narzędzie wielofunkcyjne Charge Plus z 19 narzędziami narzędzia | 875 zł |
Leatherman Narzędzie wielof. Charge Plus z okładz. rękojeści anod. alumini | 864 zł |
Leatherman Multitool Charge Plus (832516) | 849 zł |
Leatherman - Multitool Charge Plus - 832516 | 849 zł |
Multitool Leatherman Charge Plus (832516) | 849 zł |
Leatherman Charge Plus Multitool Czarny | 796 zł |
Leatherman 832515 CHARGE PLUS srebrny | 940 zł |