Multitool Leatherman Rev (832136)
Wideo 29Zdjęcia 5 |
Leatherman Rev |
|
Wszechstronne i niezawodne multitool od czołowego amerykańskiego producenta podobnego sprzętu mobilnego. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą mieć zawsze pod ręką niezawodne narzędzie EDC „na każdą okazję” (EveryDay Carry – do noszenia na co dzień). Obsługuje 11 różnych funkcji, co jest szczególnie przydatne podczas wycieczek, wypraw i wędrówek, tj.
w sytuacjach, gdy dostęp do pełnowymiarowego narzędzia nie jest możliwy. Po złożeniu multitool Leatherman Rev ma umiarkowane rozmiary (97 mm długości, 20 mm grubości) i niską wagę 168 g, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdej torbie, plecaku czy kieszeni. Jak większość tego typu urządzeń, konstrukcja ta opiera się na wygodnych składanych szczypcach ze szczypcami oraz okrągłym ząbkowanym uchwycie do przedmiotów cylindrycznych.
Dodatkowo ostrze noża głównego (66 mm), mały otwieracz, pilnik do drewna / metalu, ściągacz izolacji, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski i krzyżakowy oraz linijka. Ostre i twarde (52 HRC), z wysokiej jakości fabrycznym ostrzeniem, ostrze noża wykonane jest z utwardzanej węglowej stali nierdzewnej 420HC, która jest stopowana z chromem, manganem i molibdenem. Multitool jest dostarczany z wygodnym nylonowym etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Kup Leatherman Rev
Wszystkie ceny 10 →Amerykański Multitool Leatherman Rev ORYGINALNY SCYZORYK - 14 narzędzi | 253 zł |
Multitool Leatherman Rev (832130) | 275 zł |
Leatherman Multitool Leatherman Rev uniwersalny | 249 zł |
Multitool LEATHERMAN Rev 14 funkcji | 250 zł |
Leatherman, Multitool, Rev (9069) | 247 zł |
- Odpinany klips na kieszeń