Nóż / multitool Victorinox Swiss Card Nailcare
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Victorinox Swiss Card Nailcare |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Card Nailcare
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Kobiecy niezbędnik 5,5x8,2x0,5cm Victorinox czarny | 192 zł |
Victorinox Victorinox SwissCard 0.7240.T21 Nóż kieszonkowy | 197 zł |
Swisscard Nailcare 0.7240.T Victorinox | 189 zł |
Victorinox SwissCard Nailcare 0.7240.T3 | 189 zł |
Niezbędnik VICTORINOX SwissCard Nailcare 0.7240.T21 Niebieski | Bezpłatny | 200 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →