Szwajcarski nóż Victorinox Super Tinker
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Victorinox Super Tinker |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Super Tinker
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Super Tinker 14 Funktionen Drahtabisolierer Dosen | 146 zł |
Scyzoryk VICTORINOX Super Tinker 1.4703 | 167 zł |
Scyzoryk Victorinox SuperTinker, 14 funkcji, dł.91mm, czerwony (1.4703) | 137 zł |
Scyzoryk VICTORINOX Super Tinker 1.4703 | 190 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →