Szwajcarski nóż Victorinox Swiss Card Lite
Wideo 18Zdjęcia 10 |
Victorinox Swiss Card Lite |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Card Lite
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Swiss Card Lite 13 Funktionen LED-Licht Lupe Sche | 185 zł |
Niezbędnik VICTORINOX Swiss Card Lite 0.7322.T2 Niebieski | 186 zł |
Victorinox Swisscard Lite Transparent Multitool Czarny 0.7333.T3 | 174 zł |
Niezbędnik VICTORINOX Swiss Card Lite 0.7322.T2 Niebieski | 210 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →