Szwajcarski nóż Victorinox Evolution S101
Victorinox Evolution S101 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Evolution S101
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Evolution S101 2.3603.SE - Grawer Gratis | 169 zł |
Victorinox Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC Kurier Gratis | 205 zł |
Victorinox, Scyzoryk, Evolution S101 (2.3603.SE), 85 mm | 190 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC z ETUI | 292 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC | 205 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC | 205 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →