Швейцарський ніж Victorinox Evolution S101
Victorinox Evolution S101 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Evolution S101
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scyzoryk Victorinox Evolution S101 2.3603.SE - Grawer Gratis | 169 zł |
Victorinox Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC Kurier Gratis | 205 zł |
Victorinox, Scyzoryk, Evolution S101 (2.3603.SE), 85 mm | 190 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC z ETUI | 292 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC | 205 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S101 2.3603.SC | 205 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →