Швейцарський ніж Victorinox Evolution S13
Victorinox Evolution S13 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Evolution S13
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scyzoryk Victorinox Evolution S13 2.3813.SE - Grawer Gratis | 179 zł |
Scyzoryk Victorinox Evolution S13 2.3813.SE | 190 zł |
Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE z ETUI | 267 zł |
Victorinox - Scyzoryk Evolution S13 85mm Celidor czerwony RATY 0 | PayPo | | 210 zł |
Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE | 179 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE | 179 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →