Szwajcarski nóż Victorinox Evolution S13
Victorinox Evolution S13 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Evolution S13
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Evolution S13 2.3813.SE - Grawer Gratis | 179 zł |
Scyzoryk Victorinox Evolution S13 2.3813.SE | 190 zł |
Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE z ETUI | 267 zł |
Victorinox - Scyzoryk Evolution S13 85mm Celidor czerwony RATY 0 | PayPo | | 210 zł |
Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE | 179 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Delemont Evolution S13 2.3813.SE | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →