Szwajcarski nóż Gerber ArmBar Slim Cut
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Gerber ArmBar Slim Cut |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber ArmBar Slim Cut
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerber Narzędzie wielofunkcyjne Armbar unisex balic hack unikalny rozmiar | 185 zł |
Scyzoryk Gerber ArmBar SLIM Cut Onyx (31-003839) | 121 zł |
Multitool Gerber Armbar Slim Cut Onyx | 146 zł |
Scyzoryk Gerber ArmBar SLIM Cut Onyx (31-003839) 31-003839 | 127 zł |
Multitool Gerber Armbar Slim Cut 4l onyx | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 130 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →