Nóż / multitool Victorinox Swiss Card Classic Style
Zdjęcia 15 |
Victorinox Swiss Card Classic Style |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Swiss Card Classic Style
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Swisscard Classic New York Style Victorinox 0.7100.E223 | 340 zł |
Swisscard Classic Sydney Style Victorinox 0.7100.E222 | 340 zł |
Swisscard Classic Paris Style Victorinox 0.7100.E221 | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →