Nóż myśliwski Gerber Strongarm Fixed
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Gerber Strongarm Fixed |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber Strongarm Fixed
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GERBER Nóż survivalowy GERBER Strongarm Fixed Fine Edge Coyote | 546 zł |
Nóż GERBER STRONGARM FXD Blade COYOTE FE (31-003615) | 406 zł |
Nóż survivalowy GERBER Strongarm Fixed Fine Edge Black | 617 zł |
Gerber Nóż Gerber StrongArm FE Coyote COYOTE | 481 zł |
Nóż survivalowy Gerber Strongarm Coyote | 499 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →