Szwajcarski nóż Gerber ArmBar Cork
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Gerber ArmBar Cork |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber ArmBar Cork
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerber Narzędzie wielofunkcyjne z 8 funkcjami nóż z gładkim ostrzem korek | 152 zł |
Victorinox Scyzoryk Gerber Gear Armbar Cork- Shimmer Gold GB (30-001584) | 157 zł |
Multitool Scyzoryk Gerber Arm Bar Cork Orange | 160 zł |
Scyzoryk Gerber Gear Armbar Cork Orange GB (30-001582) | 137 zł |
Scyzoryk Gerber Gear Armbar Cork Orange GB (30-001582) 30-001582 | 143 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →