Multitool Gerber Center-Drive Multi-Tool (30-001193)
Wideo 27Zdjęcia 7 |
Gerber Center-Drive Multi-Tool |
|
Pełnowymiarowe multitool z aluminiowymi uchwytami, zaprojektowane do otwierania jedną ręką. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego i profesjonalnego. Jest to wszechstronne narzędzie, które może pełnić 11 różnych funkcji i nadaje się do szerokiej gamy prac naprawczych w mieście / w terenie. Wyposażony w dwa wysokiej jakości ostrza 83 mm, które są wykonane z wysokostopowej stali węglowej 420HC, zapewniającej doskonałą twardość, imponującą odporność na zużycie i długotrwałe fabryczne/na zamówienie ostrzenie.
Co więcej, drugi nóż Gerber Center-Drive Multi-Tool posiada ząbkowane ostrzenie, które umożliwia szybkie cięcie materiałów włóknistych o wysokiej wytrzymałości (liny, sznury, liny, zawiesia i taśmy). Ponadto może pełnić rolę szczypiec z wbudowanymi przecinakami do drutu i żebrowanym uchwytem do przedmiotów okrągłych, klucza blaszanego, gwoździarki, linijki (centymetry i cale), wkrętaków płaskich i krzyżakowych, a także pilnika i szydło. Wszystkie narzędzia składane są wyposażone w hak (łatwo otwierający się bez obawy o oderwanie gwoździa) i większość z nich jest bezpiecznie zamocowana w pozycji otwartej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Kup Gerber Center-Drive Multi-Tool
Wszystkie ceny 35 →Gerber Center Drive Plus Bity Leather G1417 | 879 zł |
Multitool GERBER CENTER DRIVE PLUS (30-001599) | 650 zł |
Gerber 1025264 Multitool Posrebrzany | 541 zł |
Gerber Multitool GERBER Center-Drive Black | 994 zł |
Multitool Gerber Center Drive 16 w 1 | 614 zł |