Nóż turystyczny Gerber Zilch
Wideo 18Zdjęcia 21 |
Gerber Zilch |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber Zilch
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerber Nóż Składany Unisex Zilch Czarny Jeden Rozmiar 30-001879 | 119 zł |
Gerber Zilch Knife Czarny 1059846 | 100 zł |
Nóż Gerber EDC Zilch Black (30-001879) | 97 zł |
Nóż Gerber Gear Zilch Black składany | 120 zł |
GERBER Nóż ZILCH coyote | 113 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →