Похідний ніж Ganzo G7393
Відео 6Фото 11 |
Ganzo G7393 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G7393
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ganzo Nóż G7393 kolor uchwytu pomarańczowy - długość ostrza 87 cm - rodzaj | 119 zł |
Nóż składany Ganzo G7393-OR (G7393-OR) | 97 zł |
Nóż składany Ganzo G7393-OR | 119 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G7393P-OR | 155 zł |
Nóż składany Ganzo G7392P-OR | 155 zł |
Nóż składany Ganzo G7393P-OR (G7393P-OR) | 105 zł |
Nóż składany Ganzo G7393P-OR | 129 zł |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель G7393Р – хвиляста поверхня рукояті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →