Nóż turystyczny Ganzo G7393
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Ganzo G7393 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ganzo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ganzo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ganzo G7393
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ganzo Nóż G7393 kolor uchwytu pomarańczowy - długość ostrza 87 cm - rodzaj | 119 zł |
Nóż składany Ganzo G7393-OR (G7393-OR) | 97 zł |
Nóż składany Ganzo G7393-OR | 119 zł |
Ganzo / Firebird Nóż składany Ganzo G7393P-OR | 155 zł |
Nóż składany Ganzo G7392P-OR | 155 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje modelu:
- Model G7393P - falista powierzchnia rękojeści
PolecamyPorównaj w tabeli →