Szwajcarski nóż Victorinox RangerGrip 79
Wideo 11Zdjęcia 11 |
Victorinox RangerGrip 79 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox RangerGrip 79
Wszystkie ceny 15 →Victorinox Taschenmesser Ranger 79 M Grip 12 Funktionen Dosenöffner Schrau | 283 zł |
Victorinox RangerGrip 79 0.9563.MC | 406 zł |
Victorinox Victorinox Ranger Grip 79 0.9563.MC Nóż kieszonkowy | 313 zł |
Scyzoryk Victorinox RangerGrip 79, 12 funkcji, dł.130mm, czerw/czar (0.956 | 316 zł |
Scyzoryk Victorinox RangerGrip 79, 12 funkcji, dł.130mm, czerw/czar (0.956 | 331 zł |
Wielofunkcyjny nóż renomowanego szwajcarskiego producenta Victorinox jest krewnym RangerGrip 55. Główną różnicą jest kołek kciukowy u nasady ostrza, który umożliwia otwieranie jedną ręką.
Wszystkie najbardziej pożądane funkcje
Właściwie oprócz noża składanego Victorinox RangerGrip 79 oferuje 9 dodatkowych funkcjonalnych modułów. Za ich pomocą można otworzyć puszki i różne butelki, w tym wino (korkociąg), co jest szczególnie cenione w warunkach polowych, podczas wędkowania czy polowania. Dodatkowo model pomoże Ci dokręcić śruby i nakrętki prostym nacięciem, spiłować lub wyciąć drobne deski, zdjąć druty, wykonać delikatną pracę (wyjmowane pęsety), przebić dziury, czy po prostu wbić się w zęby po obfitym posiłku (wykałaczka) .
Do przyjemnych drobiazgów szwajcarskiego noża należy zamek blokujący spontaniczne składanie oraz pierścień, który pozwoli zawiesić nóż na karabinku lub na pęku kluczy.
Szwajcarska niezawodność
Ostrze i inne elementy robocze Victorinox RangerGrip 79, z wyjątkiem wykałaczki, są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, a uchwyt z tworzywa sztucznego. Waży 167 gramów i ma długość 130 mm po złożeniu, co czyni go doskonałym wyborem na wędrówki.
Jak pokazuje praktyka obsługi noży tego producenta, luzy i inne skargi użytkowników na pracę nie pojawiają się od wielu lat. Co prawda cena odpowiada wysokiemu poziomowi niezawodności, ale szwajcarska jakość bez wątpienia uzasadnia koszty.