Szwajcarski nóż Victorinox RangerWood 55
Wideo 12Zdjęcia 4 |
Victorinox RangerWood 55 |
|
Nagrodzony prestiżową nagrodą za wzornictwo Reddot Award szwajcarski nóż marki Victorinox można przypisać rozwiązaniom na styku średniej i najwyższej kategorii cenowej. Zewnętrzną oryginalność, oprócz lekko zakrzywionego kształtu, zapewniają mu nakładki na rękojeść z drewna orzechowego. Sam model należy do kategorii dużych, ponieważ po złożeniu długość wynosi 130 mm, a waga 165 gramów.
Ważną cechą jest blokada ostrza: zastosowano specjalną blokadę (typ blokady guzikowej), która eliminuje przypadkowe złożenie i zapobiega skaleczeniu. Szwajcarski nóż Victorinox RangerWood 55 spełnia 9 dodatkowych funkcji. Jest otwieracz do butelek i korkociąg, które przydadzą się na pikniku (podobnie jak otwieracz do puszek), jest śrubokręt płaski i ściągacz, przydatny przy drobnych naprawach. Do tego pęseta, szydełko i wykałaczka. Na szczególną uwagę zasługuje pilnik z charakterystycznym ząbkowanym ostrzem, które umożliwia cięcie małych desek, odcinanie drobnych gałęzi itp. Spośród pozostałych żetonów warto podkreślić obecność pierścienia do mocowania smyczy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Kup Victorinox RangerWood 55
Wszystkie ceny 9 →Victorinox Taschenmesser Ranger 55 Wood 10 Funktionen Holzsäge Korkenziehe | 358 zł |
VICTORINOX Scyzoryk Victorinox RangerWood 55, 10 f, 130mm, orzech | 518 zł |
Victorinox Victorinox RangerWood 55 0.9561.63 | 479 zł |
Victorinox Victorinox Ranger Wood 55 0.9561.63 Nóż kieszonkowy | 453 zł |
Victorinox, Scyzoryk, RangerWood | 537 zł |