Szwajcarski nóż Leatherman Free T4
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Leatherman Free T4 |
|
Wyposażony w magnetyczne uchwyty na narzędzia i ostrza po złożeniu.
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leatherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leatherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leatherman Free T4
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
T4 green without case cardboard box 832875Leatherman Oryginalne narzędzie wielofunkcyjne zaprojektowane przez Tima Leathermana i jest punktem odniesienia dla wytrzymał... więcejości i rezultatów. Amazon.plZłóż skargę | 395 zł |
Leatherman Leatherman Free T4 Green | 395 zł |
Leatherman Free T4 Multitool PosrebrzanyT4 raz na zawsze udowadnia, że wielkie rzeczy przychodzą w małych paczkach. Ze wszystkimi atutami T2 — plus nożyczkami, pęset... więceją i wytrzymałym pilnikiem — T4 został zaprojektowany z myślą o rozwiązywaniu codziennych problemów. To może być nasze najbardziej uniwersalne narzędzie do tej pory. W zestawie z klipsem kieszonkowym, który zapewnia łatwy dostęp. Z dumą zbudowany w Portland w stanie Oregon i objęty 25-letnią gwarancją.Cechy TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 373 zł |
Leatherman FREE T4 488955 - Narzędzie kempingowe i do codziennego majsterkZaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności Amazon.plZłóż skargę | 379 zł |
Leatherman Free T4 Multitools Zielony,PosrebrzanyMaksymalna użyteczność, minimalna przestrzeń. T4 raz na zawsze udowadnia, że wielkie rzeczy są w małych opakowaniach. Ze wszy... więcejstkimi zaletami T2 - a także nożyczkami, pincetą i wytrzymałym pilnikiem - T4 został zaprojektowany z myślą o codziennym rozwiązywaniu problemów. To może być po prostu nasze najbardziej uniwersalne narzędzie do tej pory. W zestawie z klipsem na kieszeń dla łatwego dostępu.Funkcje TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 372 zł |
Leatherman Free T4 Multitool Niebieski,PosrebrzanyMaksymalna użyteczność, minimalna przestrzeń. T4 raz na zawsze udowadnia, że wielkie rzeczy są w małych opakowaniach. Ze wszy... więcejstkimi zaletami T2 - a także nożyczkami, pincetą i wytrzymałym pilnikiem - T4 został zaprojektowany z myślą o codziennym rozwiązywaniu problemów. To może być po prostu nasze najbardziej uniwersalne narzędzie do tej pory. W zestawie z klipsem na kieszeń dla łatwego dostępu.Funkcje TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 372 zł |
Leatherman Free T4 Multitool Różowy,PosrebrzanyMaksymalna użyteczność, minimalna przestrzeń. T4 raz na zawsze udowadnia, że wielkie rzeczy są w małych opakowaniach. Ze wszy... więcejstkimi zaletami T2 - a także nożyczkami, pincetą i wytrzymałym pilnikiem - T4 został zaprojektowany z myślą o codziennym rozwiązywaniu problemów. To może być po prostu nasze najbardziej uniwersalne narzędzie do tej pory. W zestawie z klipsem na kieszeń dla łatwego dostępu.Funkcje TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 372 zł |
Wideo recenzje
LEATHERMAN FREE T4 - Dobry EDC ale... #Recenzja Simon D.
2 stycznia 20222 978 przegląd
Leatherman Free T4 - recenzja
14 kwietnia 20232 681 przegląd
Is the NEW Leatherman FREE T4 WORTH IT for EDC? | Tactical Tavern Gear Review 2022
23 sierpnia 2022990 przegląd
Multitool Scissors: Victorinox vs Leatherman Free T4
8 września 2023496 przegląd
Multitool Carry Kickoff: Leatherman Free T4
17 marca 2023475 przegląd
Multitool Carry Update: Leather Free T4
27 marca 2023104 przegląd
LEATHERMAN Free T4 Review (2022) @ericcantocorner4517
24 września 2022610 przegląd
Leatherman Free T4 Unboxing
21 lipca 2021186 przegląd
Leatherman FREE T4 vs MICRA : scissors test [MT VOD]
14 września 2023993 przegląd
Leatherman Free T4 reassembly
6 kwietnia 20202 982 przegląd
LEATHERMAN FREE T4 UNBOXING & OVERVIEW | POCKET FRIENDLY EDC
13 grudnia 20211 159 przegląd
빅토리녹스 에보그립 s17 VS 레더맨 프리T4 ! VICTORINOX EvoGrip s17 VS LEATHERMAN FREE T4 !
22 listopada 20192 104 przegląd
Leatherman Free T4
5 stycznia 20211 002 przegląd
Leatherman Free T4 Unboxing
21 lipca 2021406 przegląd
Thumb Tab for the Leatherman FREE T2/T4
14 stycznia 202012 891 przegląd
Defective Leatherman Free T4
3 sierpnia 2019393 przegląd
Leatherman Free T4
26 października 20213 979 przegląd
Мультитул LEATHERMAN FREE T4 - обзор
23 października 20191 498 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 259 zł
szwajcarski, składany, nóż: 85 mm, rękojeść: włókno szklane, otwieracz, 262 g
od 283 zł
szwajcarski, drop-point, składany, button lock, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz, 167 g
od 282 zł
szwajcarski, składany, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz, 172 g
od 252 zł
szwajcarski, drop-point, składany, button lock, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz, 136 g
od 409 zł
szwajcarski, składany, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz, 196 g
od 404 zł
szwajcarski, składany, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz, 167 g
od 297 zł
szwajcarski, składany, rękojeść: tworzywo sztuczne, otwieracz do puszek, otwieracz
od 113 zł
szwajcarski, drop-point, składany, liner lock, rękojeść: tworzywo sztuczne
od 590 zł
multitool, sheepsfoot, składany, liner lock, nóż: 69 mm, rękojeść: stal, otwieracz do puszek, otwieracz, 213 g
od 49 zł
wyprawowy, clip-point, z głownią stałą, nóż: 103 mm, rękojeść: guma, pochwa, 116 g
od 162 zł
EDC (na co dzień), drop-point, składany, liner lock, nóż: 74 mm, matowa, rękojeść: aluminium, 119 g