Szwajcarski nóż Victorinox Alox Pioneer X
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Victorinox Alox Pioneer X |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Alox Pioneer X
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Pioneer X Alox 9 Funktionen Klinge Schere Dosenöf | 221 zł |
Scyzoryk Victorinox Pioneer X Alox 0.8231.26 - Grawer Gratis | 249 zł |
Victorinox Scyzoryk Pioneer X Alox srebrny (0.8231.26) | 218 zł |
Scyzoryk Victorinox Farmer Alox 0.8241.26 | 276 zł |
Scyzoryk Victorinox Pioneer X Alox RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT | 275 zł |
Victorinox Pioneer X Penknife Czerwony | 222 zł |
Scyzoryk Victorinox Farmer Alox 0.8241.26 | 249 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →