Szwajcarski nóż Victorinox Cadet Alox
Zdjęcia 3 |
Victorinox Cadet Alox |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Cadet Alox
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Cadet Alox 0.2601.26 | 155 zł |
Victorinox Victorinox Cadet Alox 0.2601.26 Nóż kieszonkowy | 141 zł |
Scyzoryk Victorinox Cadet Alox 0.2601.26 silver - ONE SIZE | 155 zł |
Scyzoryk Victorinox Cadet, srebrny, aluminium | 167 zł |
Victorinox Cadet (0.2601.26) | 155 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →