Szwajcarski nóż Victorinox Alox Electrician
Victorinox Alox Electrician |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Alox Electrician
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scyzoryk Victorinox Electrician Alox 0.8120.26 | 199 zł |
Victorinox Electric Alox Multitool Wielokolorowy V-0.8120.26 | 189 zł |
Victorinox Scyzoryk Electric Alox | 185 zł |
Scyzoryk Victorinox Electrician Alox 0.8120.26 | 220 zł |
Victorinox Pioneer 0.8120.26 | 199 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Pioneer 0.8120.26 + WYSYŁKA KURIEREM GRATI | 196 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →