Szwajcarski nóż Victorinox EvoWood S557 (2.5221.S63)
Zdjęcia 4 |
Victorinox EvoWood S557 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox EvoWood S557
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Holz Taschenmesser Evolution Wood S557 19 Funktionen Feststellk | 463 zł |
Scyzoryk Victorinox EvoWood S557, 19 funkcji, dł.85 mm, orzech (2.5221.S63 | 459 zł |
Scyzoryk Victorinox EvoWood S557, 19 funkcji, dł.85 mm, orzech (2.5221.S63 | 480 zł |
Victorinox, Scyzoryk, EvoWood S557 | 520 zł |
Victorinox Delemont EvoWood S557 2.5221.S63 | 520 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →