Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Modular (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) KZT | 502 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Modular (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) 406 | 502 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W 80+ Gold Czarny | 529 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE Toughpower DPS G RGB, 750 W, 12 V | 508 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W 80+ Gold Czarny | 549 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Grand Platinum
Ceny na Thermaltake Toughpower Grand Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum | od 452 zł | 22 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum | od 502 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum | od 495 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →