Блок живлення Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum
Відео 3Фото 4 |
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Modular (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) KZT | 502 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Modular (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) 406 | 502 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W 80+ Gold Czarny | 529 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE Toughpower DPS G RGB, 750 W, 12 V | 508 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W 80+ Gold Czarny | 549 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower Grand Platinum
Ціни на Thermaltake Toughpower Grand Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum | від 452 zł | 23 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum | від 502 zł | 10 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum | від 495 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →