Garnek Tefal Ingenio Emotion L8962844
Tefal Ingenio Emotion L8962844 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio Emotion L8962844
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel TEFAL INGENIO EMOTION 16 cm (1.7L) | 79 zł |
Rondel TEFAL Ingenio Emotion L8962844 16 cm | 79 zł |
Rondel TEFAL Ingenio Emotion L8962844 16 cm | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →