Zestaw przyborów kuchennych Florina Smart-Multi 4S9911
Florina Smart-Multi 4S9911 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Smart-Multi 4S9911
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina SZCZYPCE SMART-MULTI 3SZT | 35 zł |
Florina Zestaw 3 szczypiec kuchennych Florina Multi Smart | 22 zł |
Zestaw 3 szczypiec kuchennych Florina Multi Smart | 24 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →