Patelnia Tefal Ingenio Eco Respect G2540553 26 cm brązowy
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Tefal Ingenio Eco Respect G2540553 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio Eco Respect G2540553 26 cm brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Eco-Respect G2540553 26 cm | 110 zł |
Patelnia aluminiowa ø 26 cm Eco Respect – Tefal niebieski | 149 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Tefal Ingenio Eco Respect G2540553
Ceny na Tefal Ingenio Eco Respect G2540553 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ingenio Eco Respect G2540453 24 cm brązowy | od 159 zł | 4 oferty | ||
Tefal Ingenio Eco Respect G2540553 26 cm brązowy | od 110 zł | 3 oferty | ||
Tefal Ingenio Eco Respect G2540653 28 cm brązowy | od 140 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →