Telewizor Sony XR-75X95L 75 "
Kup Sony XR-75X95L 75 "
Telewizor Mini LED Sony XR-75X95L 75 cali 4K UHD | 12 995 zł |
Telewizor SONY XR-75X95L 75" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby | 12 999 zł |
Sony XR-75X95L - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 13 999 zł |
Sony XR-75X95L: Nowoczesna technologia i wysoka wydajność
Sony XR-75X95L, 75-calowy telewizor firmy Sony, oferuje wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi dzięki Google TV i zaawansowanemu, autorskiemu procesorowi. Ta inteligentna platforma zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji i płynną pracę systemu.
Łatwość obsługi i kompatybilność
Dołączony pilot ułatwia interakcję z telewizorem dzięki intuicyjnemu interfejsowi, mikrofonowi do sterowania głosowego i bezpośredniemu dostępowi do Asystenta Google. Funkcje AirPlay 2 i Chromecast ułatwiają strumieniowe przesyłanie treści z urządzeń mobilnych.
Znakomita jakość obrazu
Panel LCD Sony XR-75X95L, wzmocniony technologią Mini LED i wieloma lokalnymi strefami przyciemniania, zapewnia wysoki kontrast i jasność, co jest szczególnie zauważalne podczas oglądania treści HDR. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu kolorów i szerokiej gamie kolorów obraz wygląda żywo i realistycznie.
Funkcje dźwięku i gier
Wysokiej jakości dźwięk zapewnia 60-watowy system audio obsługujący DTS i Dolby Atmos. Integracja z PlayStation 5 i innymi konsolami do gier sprawia, że Sony XR-75X95L to doskonały wybór dla graczy dzięki płynnemu obrazowi 120 Hz, obsłudze HDMI 2.1 i zmiennej częstotliwości odświeżania.
Wniosek
Sony XR-75X95L pokazuje, że telewizory LED mogą konkurować z OLED i QLED pod względem jakości obrazu, oferując jednocześnie zaawansowane funkcje sterowania oraz bogate wrażenia w grach i rozrywce. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących wszechstronnego i wydajnego rozwiązania kina domowego i centrum gier.
Modyfikacje Sony XR-75X95L
Ceny na Sony XR-75X95L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-65X95L 65 " | od 9 100 zł | 2 oferty | ||
Sony XR-75X95L 75 " | od 12 995 zł | 3 oferty | ||
Sony XR-85X95L 85 " | od 17 999 zł | 1 oferta |