Телевізор Sony XR-75X95L 75 "
Купити Sony XR-75X95L 75 "
Telewizor Mini LED Sony XR-75X95L 75 cali 4K UHD | 12 995 zł |
Telewizor SONY XR-75X95L 75" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby | 12 999 zł |
SONY XR75X95L MiniLED Google TV | Darmowa dostawa | 13 999 zł |
Sony XR-75X95L - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 13 999 zł |
Sony XR-75X95L: Сучасні технології та висока продуктивність
Sony XR-75X95L, 75-дюймовий телевізор від Sony, пропонує високоякісне зображення та зручність використання завдяки Google TV та просунутому фірмовому процесору. Ця смарт-платформа забезпечує доступ до широкого асортименту програм та плавну роботу системи.
Зручність управління та сумісність
Комплектний пульт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, мікрофоном для голосового керування та прямим доступом до Google Assistant спрощує взаємодію з телевізором. Функції AirPlay 2 та Chromecast дозволяють легко транслювати контент з мобільних пристроїв.
Чудова якість зображення
РК-матриця телевізора Sony XR-75X95L, посилена технологією Mini LED та безліччю зон локального затемнення, пропонує високу контрастність та яскравість, що особливо помітно при перегляді HDR-контенту. Завдяки точній кольоропередачі та широкій кольоровій гамі, зображення виглядає живим та реалістичним.
Звук та ігрові можливості
60-ватна аудіосистема з підтримкою DTS та Dolby Atmos забезпечує якісний звуковий супровід. Інтеграція з PlayStation 5 та іншими ігровими консолями робить Sony XR-75X95L чудовим вибором для геймерів завдяки плавному відеоряду 120 Гц, HDMI 2.1 та підтримці Variable Refresh Rate.
Висновок
Sony XR-75X95L демонструє, що LED-телевізори можуть змагатися з OLED та QLED за якістю зображення, пропонуючи водночас просунуті функції управління та широкі можливості для ігор та розваг. Це робить його чудовим вибором для тих, хто шукає універсальне та продуктивне рішення для домашнього кінотеатру та ігрового центру.
Модификації Sony XR-75X95L
Ціни на Sony XR-75X95L |
---|---|---|---|---|
Sony XR-65X95L 65 " | від 9 100 zł | 2 пропозиції | ||
Sony XR-75X95L 75 " | від 12 995 zł | 4 пропозиції | ||
Sony XR-85X95L 85 " | від 17 999 zł | 1 пропозиція |