Smartfon Sony Xperia XZ 32 GB
Wideo 32Zdjęcia 10 |
Sony Xperia XZ 32 GB
32 GB64 GB
Wyświetlacz:5.2 ", 1920x1080 (16:9), 424 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
Aparat:23 MP
Wideo:4K
Akumulator:2900 mAh
Waga:161 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony Xperia XZ 32 GB
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia XZ 52" Jedna karta SIM 4G 3GB 32GB 2900mAh Smartfon 132 cm 52" | 900 zł |
Sony Xperia XZ 32 GB 52" 23 MP smartfon bez karty SIM w kolorze Forest Blu | 900 zł |
Sony F8331 Xperia XZ 32GB Black EU smartfon Xperia XZ F8331 Noirpojemnościowy ekran dotykowy IPS LCD, 16 milionów kolorów, 5,2 cala (~ 70,9% stosunek obrazu do ciała), 1080 x 1920 pikseli (~ 424 ppi gęstość pikseli)
Android OS, wersja 6.0.1 (Eibisch), zaplanowana aktualizacja do v7.0 (Nougat), Quad-Core (2x2.15 GHz Kryo i 2x1,6 GHz Kryo)
32 GB, 3 GB pamięci RAM
23 MP, f / 2,0, 24 mm, rozpoznawanie fazy i las... więcejerowy autofokus, lampa błyskowa, 13 MP, f / 2,0, 22 mm, 1/3
2. lata gwarancji Amazon.plZłóż skargę | 900 zł |
Seria Sony Xperia 1, X, Z (top)Porównaj w tabeli →
od 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 187 g
od 4 649 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 185 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 4 487 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 172 g
od 4 989 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 999 zł
flagowiec, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 52 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 182 g, brak ładowarki
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 3230 mAh, 195 g
od 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3330 mAh, 180 g
od 1 521 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3140 mAh, 164 g
od 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 181 g
od 2 725 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 168 g
od 2 050 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 20.7 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 2930 mAh, 144 g, super cienki
od 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3430 mAh, 180 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
Wideo recenzje
Sony Xperia XZ Premium Super Slow Motion - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 czerwca 201720 328 przegląd
Sony oszalało?! Sony Xperia XZ i X Compact - Prezentacja
8 października 201610 793 przegląd
Sony Xperia XZ Premium Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski
3 czerwca 201719 009 przegląd
Sony Xperia XZ2 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 454
22 września 201879 483 przegląd
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 września 201618 201 przegląd
Sony Xperia XZ3 Recenzja "Na taki smartfon Sony czekałem od lat!"
8 października 20187 789 przegląd
Sony Xperia XZ Recenzja | Robert Nawrowski
8 października 201624 381 przegląd
Sony Xperia XZ2 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 436
13 czerwca 201887 157 przegląd
Sony Xperia XZ - prezentacja
22 września 201648 619 przegląd
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 października 2017170 834 przegląd
Sony Xperia XZ2 - recenzja, Mobzilla odc. 435
12 czerwca 2018182 987 przegląd
Porównanie iPhone 7, S7 edge, Xperia XZ, Honor 8 | Robert Nawrowski
30 września 201672 462 przegląd
Sony Xperia XZ3 - recenzja, Mobzilla odc. 458
8 października 2018227 113 przegląd
Sony Xperia XZ Premium - recenzja, Mobzilla odc. 381
15 lipca 2017303 207 przegląd
Sony Xperia XZ1 - recenzja, Mobzilla odc. 398
23 września 2017298 632 przegląd
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 września 2016501 473 przegląd
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2024 in Sri Lanka Under 35000
11 lipca 202313 318 przegląd
Pioneer XDJ-XZ සිංහල UNBOXING
9 marca 20218 086 przegląd
Aquos R2 VS Sony Xperia XZ3 Comparison || Battery,Price,lag,Camera || Full Review || Ahad op
7 października 20223 489 przegląd
Sony Xperia XZ Premium Review in 2021 | Best Second Hand Smart Phone in Sri Lanka | Sinhala
4 września 20211 062 przegląd
Rosso Red XZ Premium Cinematic Unboxing, Start-up & Sony XB12 Giveaway [CLOSED]
6 czerwca 2021679 przegląd
Sony Xperia XZ Premium Unboxing
28 lipca 2017499 przegląd
Sony Xperia XZS and XZ1 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 25000
2 marca 2021204 054 przegląd
Sony Xperia XZ1 Compact Review sinhala | sybare සයිබරේ
15 maja 202211 057 przegląd
Sony Xperia XZ1 Review Sinhala | sybare | සයිබරේ
3 lipca 20219 830 przegląd
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 35000
14 lutego 2021307 370 przegląd
Sony Xperia XZ Premium: o novo top de linha da japonesa [Hands-on MWC 2017]
28 lutego 2017123 961 przegląd
Sony Xperia XZ Premium Unboxing, Impressions, and Size Comparisons
23 czerwca 20175 141 przegląd
Sony XZ Premium Review: Clock Stopper
29 lipca 2017557 122 przegląd
វីដេអូ Review បង្ហាញពី Sony Xperia XZ Premium (John Sey)
29 maja 2017190 040 przegląd
Sony XPERIA XZ Review By John Sey (Cambo Report) 4K
16 października 2016185 319 przegląd
Sony Xperia XZ Premium Unboxing (Sony Xperia 2017 Flagship, 4K HDR Screen)
31 lipca 20178 336 przegląd
Modyfikacje Sony Xperia XZ
Ceny na Sony Xperia XZ |
---|---|---|---|---|
Sony Xperia XZ 32 GB | od 900 zł | 3 oferty | ||
Sony Xperia XZ 64 GB | od 900 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 960 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 990 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm Snapdragon 630, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, NFC, ładowanie: fast charge, 3300 mAh, 171 g
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki