Смартфон Sony Xperia XZ 32 ГБ
Відео 32Фото 10 |
Sony Xperia XZ 32 ГБ
32 ГБ64 ГБ
Екран:5.2 ", 1920x1080 (16:9), 424 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
Камера:23 МП
Відео:4K
Акумулятор:2900 мАгод
Вага:161 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia XZ 32 ГБ
Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Xperia XZ 52" Jedna karta SIM 4G 3GB 32GB 2900mAh Smartfon 132 cm 52" | 900 zł |
Sony Xperia XZ 32 GB 52" 23 MP smartfon bez karty SIM w kolorze Forest Blu | 900 zł |
Sony F8331 Xperia XZ 32GB Black EU smartfon Xperia XZ F8331 Noirpojemnościowy ekran dotykowy IPS LCD, 16 milionów kolorów, 5,2 cala (~ 70,9% stosunek obrazu do ciała), 1080 x 1920 pikseli (~ 424 ppi gęstość pikseli)
Android OS, wersja 6.0.1 (Eibisch), zaplanowana aktualizacja do v7.0 (Nougat), Quad-Core (2x2.15 GHz Kryo i 2x1,6 GHz Kryo)
32 GB, 3 GB pamięci RAM
23 MP, f / 2,0, 24 mm, rozpoznawanie fazy i las... щеerowy autofokus, lampa błyskowa, 13 MP, f / 2,0, 22 mm, 1/3
2. lata gwarancji Amazon.plПоскаржитись | 900 zł |
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 4 649 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 4 487 zł
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 4 989 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 999 zł
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 3230 мАгод, 195 г
від 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3330 мАгод, 180 г
від 1 521 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3140 мАгод, 164 г
від 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 181 г
від 2 725 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 168 г
від 2 050 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 20.7 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 2930 мАгод, 144 г, ультратонкий
від 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3430 мАгод, 180 г
Відеоогляди
Sony Xperia XZ Premium Super Slow Motion - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 червня 201720 328 переглядів
Sony oszalało?! Sony Xperia XZ i X Compact - Prezentacja
8 жовтня 201610 793 перегляда
Sony Xperia XZ Premium Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski
3 червня 201719 009 переглядів
Sony Xperia XZ2 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 454
22 вересня 201879 483 перегляда
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 вересня 201618 201 перегляд
Sony Xperia XZ3 Recenzja "Na taki smartfon Sony czekałem od lat!"
8 жовтня 20187 789 переглядів
Sony Xperia XZ Recenzja | Robert Nawrowski
8 жовтня 201624 381 перегляд
Sony Xperia XZ2 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 436
13 червня 201887 157 переглядів
Sony Xperia XZ - prezentacja
22 вересня 201648 619 переглядів
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 жовтня 2017170 834 перегляда
Sony Xperia XZ2 - recenzja, Mobzilla odc. 435
12 червня 2018182 987 переглядів
Porównanie iPhone 7, S7 edge, Xperia XZ, Honor 8 | Robert Nawrowski
30 вересня 201672 462 перегляда
Sony Xperia XZ3 - recenzja, Mobzilla odc. 458
8 жовтня 2018227 113 переглядів
Sony Xperia XZ Premium - recenzja, Mobzilla odc. 381
15 липня 2017303 207 переглядів
Sony Xperia XZ1 - recenzja, Mobzilla odc. 398
23 вересня 2017298 632 перегляда
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 вересня 2016501 473 перегляда
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2024 in Sri Lanka Under 35000
11 липня 202313 318 переглядів
Pioneer XDJ-XZ සිංහල UNBOXING
9 березня 20218 201 перегляд
Aquos R2 VS Sony Xperia XZ3 Comparison || Battery,Price,lag,Camera || Full Review || Ahad op
7 жовтня 20223 489 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Review in 2021 | Best Second Hand Smart Phone in Sri Lanka | Sinhala
4 вересня 20211 062 перегляда
Rosso Red XZ Premium Cinematic Unboxing, Start-up & Sony XB12 Giveaway [CLOSED]
6 червня 2021679 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Unboxing
28 липня 2017499 переглядів
Sony Xperia XZS and XZ1 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 25000
2 березня 2021204 054 перегляда
Sony Xperia XZ1 Compact Review sinhala | sybare සයිබරේ
15 травня 202211 092 перегляда
Sony Xperia XZ1 Review Sinhala | sybare | සයිබරේ
3 липня 20219 830 переглядів
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 35000
14 лютого 2021307 370 переглядів
Sony Xperia XZ Premium: o novo top de linha da japonesa [Hands-on MWC 2017]
28 лютого 2017123 961 перегляд
Sony Xperia XZ Premium Unboxing, Impressions, and Size Comparisons
23 червня 20175 141 перегляд
Sony XZ Premium Review: Clock Stopper
29 липня 2017557 122 перегляда
វីដេអូ Review បង្ហាញពី Sony Xperia XZ Premium (John Sey)
29 травня 2017190 040 переглядів
Sony XPERIA XZ Review By John Sey (Cambo Report) 4K
16 жовтня 2016185 319 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Unboxing (Sony Xperia 2017 Flagship, 4K HDR Screen)
31 липня 20178 336 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Sony Xperia XZ
Ціни на Sony Xperia XZ |
---|---|---|---|---|
Sony Xperia XZ 32 ГБ | від 900 zł | 3 пропозиції | ||
Sony Xperia XZ 64 ГБ | від 900 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 960 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 990 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm Snapdragon 630, камера: 23 МП, зйомка 4K, стабілізація, NFC, зарядка: fast charge, 3300 мАгод, 171 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП