Смартфон Sony Xperia XZ2 Compact 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 26Фото 8 |
Купити Sony Xperia XZ2 Compact 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 11 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Sony 1313-7014 Telefon Xperia XZ2 Single Sim Czarny | 2 050 zł |
Sony Xperia XZ2 Compact 4 GB 64 GB Negro Single SIM H8314 H8314IT/B | 2 050 zł |
Sony Xperia XZ2 Compact Verde Dual SIM H8324 H8314IT/MG | 2 130 zł |
Sony Xperia XZ2 Compact Dual SIM - 64 GB - srebrny 1313-8384 | 2 130 zł |
Sony XZ2 Compact 4G 64GB Dual-SIM telefon komórkowy kolor czarny wersja UE | 2 130 zł |
Дивлячись на характеристики екрану смартфона, а саме на його розміри по діагоналі (5 дюймів), і не скажеш, що мова йде про надкомпактному рішенні. Тим не менше це так — всьому виною безрамковий дизайн пристрою, завдяки чому воно володіє габаритами, порівнянними з 4.5-дюймовими мобільними гаджетами.
Нововведення в поколінні
Широкоформатний дисплей, картинка на якому відображається в роздільній здатності 2160х1080 пікселів, та ще й у розширеному динамічному діапазоні (підтримка технології HDR), є не єдиним нововведенням, реалізованим на борту смартфона. Покоління XZ2 отримало корпус зі злегка згладженими кутами, випуклу задню кришку, а сканер відбитків пальців у ньому переїхав з правої бічної грані на тильну панель.
Найпотужніший з «малюків»
«Компакту» все також належать лаври найпотужнішого з «малюків». Підтвердженням сказаному виступає високопродуктивна зв'язка топового чипу Snapdragon 845, графіки Adreno 630 і 4 ГБ «оперативки». Їй під силу перевертати всі актуальні додатка на максимальних налаштуваннях, не турбуючись за можливі просідання частоти кадрів навіть в самих «важких» іграх. В якості «операційки» смартфон використовує найсвіжішу версію Android Oreo з індексом 8.1.
Консервативні погляди
Компанія Sony зберігає консервативні погляди на конструкцію камер в оснащенні своїх пристроїв. Тому Sony Xperia XZ2 Compact дістався одинарний основний фотомодуль, що не робить його менш цікавим. Крім якісної фотозйомки та запису 4K-відео в HDR, камері під силу геть заморожувати в кадрі руху (відеоролики пишуться в форматі FullHD з швидкістю до 960 к/с). Також обидві камери смартфона (і основна на 19 МП, і скромна фронталка з роздільною здатністю 5 МП) можуть використовуватися для 3D-сканування об'єктів та подальшого їх створення віртуальних моделей.
Поза конкуренцією
Відзнаками компактної версії смартфона від класичного Sony Xperia XZ2 є відсутність підтримки бездротової технології зарядки і прогресивного вибромотора Dynamic Vibration System (для нього, на жаль, не знайшлося місця). В іншому «малюк» повністю ідентичний старшому братові, в т. ч. що стосується швидкої зарядки акумулятора і захищеності за стандартом IP68. Моделі варто віддати перевагу хоча б тому, що інших міні-флагманів на ринку просто не існує (за винятком хіба що Apple iPhone SE і попередніх поколінь серії Xperia Compact).
- Захист від пилу і води при короткочасному зануренні на глибину до 1м і до 30 хвилин