Смартфон Sony Xperia 1 V 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 2Фото 11 |
Закрити
Шапка
Sony Xperia 1 V 256 ГБ / 12 ГБ
2023 рікXperia Z120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastUFS 4.0Wi-Fi 6E
Екран:6.5 ", 3840x1644 (21:9), 643 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 48 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:187 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia 1 V 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 38 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Xperia 1 V Smartfon Czarny 256 GB XQDQ54C0B.EUKTechnologia obrazowania i wybór obiektywów
Smartfonowa rozrywka w odpowiednim wydaniu
Ciesz się dynamicznym i czystym dźwię... щеkiem
Akumulator o pojemności 5000 mAh
Teksturowane wykończenie poprawia chwyt Amazon.plПоскаржитись | 5 654 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 1 V 5G 12/256GB SrebrnyXperia 1 V została opracowana we współpracy z inżynierami odpowiedzialnym MediaMarkt.plПоскаржитись | 5 999 zł |
Sony Xperia 1 V 12/256GB CzarnyNiespotykana jakość obrazu Smartfon Xperia 1 V jest wyposażony w innowacyjny przetwornik obrazu... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 799 zł |
Smartfon SONY Xperia 1 V 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny XQDQ54C0B.EUKSmartfony Sony Xperia 1 V został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczo... щеny do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plПоскаржитись | 5 999 zł |
Smartfon SONY Xperia 1 V 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny XQDQ54C0B.EUKSmartfony Sony Xperia 1 V został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczo... щеny do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plПоскаржитись | 5 999 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 4 649 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 3 500 zł
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 908 zł
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3430 мАгод, 180 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 3230 мАгод, 195 г
від 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3330 мАгод, 180 г
від 1 450 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3140 мАгод, 164 г
від 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 181 г
від 2 750 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 168 г
від 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 211 г
Відеоогляди
Sony Xperia 1V vs. Sony FX30 & Sigma 150-600mm Sport. Geekie Comparison
1 серпня 20233 909 переглядів
A Day with the Sony Xperia 1 V
11 травня 2023192 969 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г