Смартфон Sony Xperia XZ2 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 27Фото 6 |
Заряджений флагман в дусі сучасного часу став первістком лінійки топових смартфонів Sony в повноекранному формфакторі. Примітною рисою IPS-дисплею з діагоналлю 5.7 дюймів є не тільки співвідношення сторін 18:9, а ще й підтримка відтворення HDR-контенту. Більше того, сам апарат здатний генерувати його, здійснюючи запис 4К-відеороликів в режимі розширеного динамічного діапазону на основну камеру.
Її роль виконує велика 1/2.3" матриця з роздільною здатністю 19 МП, притому з одним об'єктивом в розпорядженні. У доважок камера підтримує сповільнену відеозйомку з частотою 960 к/с у форматі аж до FullHD. За швидкодію Sony Xperia XZ2 Dual у всіх життєвих ситуаціях несе відповідальність потужний чип Snapdragon 845, доповнений 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і графікою Adreno 630 — серйозна «начинка» для ворочания додатків будь-якого рівня «тяжкості». Фірмової родзинкою апарата виступає підтримка можливості 3D-сканування об'єктів для подальшого їх створення віртуальних моделей. Також на своїх місцях усі інші атрибути сучасного флагмана: швидка і бездротова зарядка батареї ємністю 3180 мАгод, чип NFC, пило - та вологозахист IP68, чуйний сканер відбитків пальців.
Купити Sony Xperia XZ2 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Sony Xperia XZ2 Negro Single SIM H8216 1313-7944 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 LTE 64GB 4GB RAM H8216 zielony SIM Free 1315-2044 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 H8216 Ash Pink Sin 7311271617914 | 1 180 zł |
Sony - Sony Xperia XZ2 64Gb 57" FHD 4GB Ram 19Mpx Verde H8216IT/DG | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 Smartphone 145 cm 57 Zoll IPS Full HD Display 64 GB intern | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 Liquid Black 7311271612834 | 1 180 zł |
Sony Xperia XZ2 smartfon wyświetlacz IPS Full HD o przekątnej 145 cm 57 ca | 2 462 zł |
- Захист від пилу і води при короткочасному зануренні на глибину до 1м і до 30 хвилин