Смартфон Sony Xperia 5 IV 128 ГБ
Відео 28Фото 14 |
Закрити
Шапка
Sony Xperia 5 IV 128 ГБ
2022 рікXperia Zгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.1 ", 2520х1080 (21:9), 449 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:172 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia 5 IV 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Xperia 5 IV Smartfon z systemem Android Telefon komórkowy 61 cala 219Wyposażony w najnowocześniej Amazon.plПоскаржитись | 4 447 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... щеwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Electro.plПоскаржитись | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... щеwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Avans.plПоскаржитись | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny XQCQ54C0B.EEACKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... щеwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Mediaexpert.plПоскаржитись | 3 500 zł |
Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB CzarnySony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Ekran 6,1" OLED Aparaty tylne: 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... щеięć RAM 8 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 Doskonały dla graczy, ale nie tylko Smartfon Xperia 5 IV 5G został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8, który zapewnia płynne działanie nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji. A to w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (można ją rozbudować aż do 1 TB z pomocą karty pamięci!) robi naprawdę duże wrażenie. Zwłaszcza, że Smartfon Xperia 5 IV zasilany jest dużą baterią (aż 5000 mAh) którą naładujesz urządzenie do 50% nawet w około 30 minut! I wiesz co? Telefon może służyć również jako podstawka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. - wydajny 8-rdzeniowy procesor - pojemna, szybko ładująca się bateria Stworzony do oglądania Wyświetlacz w smartfonie Xperia 5 IV 5G to też prawdziwe cacko – rozdzielczość FHD+, obsługa HDR, proporcie ekranu i odświeżanie z częstotliwością 120 Hz sprawią, że poczujesz się niczym w kinie. Parametry też zdecydowanie pomagają także podczas grania w gry czy czytania. Dodatkowo technologia remasteringu BRAVIA HDR poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści, a Real-time HDR drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Orange.plПоскаржитись | 4 499 zł |
Smartfon Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Biały (45897716474930) | 4 233 zł |
Sony Xperia 5 IV - Smartfony z systemem Android Téléphone Portable Ecran 6 | 4 809 zł |
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 4 649 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 3 500 zł
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 986 zł
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 181 г
від 2 750 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 168 г
від 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 211 г
від 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3430 мАгод, 180 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 3230 мАгод, 195 г
від 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3330 мАгод, 180 г
від 1 450 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3140 мАгод, 164 г
Відеоогляди
SONY Xperia 5 IV Jasność Ekranu
24 лютого 2023191 перегляд
Sony Xperia 5 IV | Smartfon wspaniały, tylko procesor kur*a | RECENZJA
19 жовтня 202248 306 переглядів
SONY Xperia 5 IV Geekbench Test
27 січня 2023199 переглядів
SONY Xperia 5 IV Test Temperatur Snapdragon 8 Gen 1
11 червня 2023188 переглядів
Sony Xperia 5 IV. Fajnie, szybko i gorąco
9 жовтня 202214 147 переглядів
Czy Sony Xperia 5 IV jest najlepszym fotograficznym smartfonem na rynku?!
18 квітня 2023262 перегляда
SONY Xperia 5 IV Pierwsze Wrażenia
26 січня 20231 897 переглядів
Sony Xperia 5 IV Recenzja | Jest ZNAKOMITA, gdyby nie jeden minus…
18 листопада 20225 033 перегляда
SONY Xperia 5 IV Antutu Test
27 січня 2023611 переглядів
Huawei P50 Pro vs Sony Xperia 1 IV: test aparatów
15 липня 20225 319 переглядів
Xperia 5 IV
1 вересня 20222 661 перегляд
Sony Xperia 5 IV Full review and specs
25 грудня 2022112 переглядів
Sony Xperia 5 IV February Software Update...Is it Fixed?
18 лютого 20231 689 переглядів
Sony Xperia 5 IV Software Issues Update - March 2023
20 березня 20232 938 переглядів
Sony Xperia 5 IV Review In Bangla.shorts video#
27 грудня 2022152 перегляда
Sony Xperia 5 IV Review
22 листопада 2022612 переглядів
Nokia XR21 vs. Sony Xperia 5 IV: A Comparison of Specifications
3 червня 2023240 переглядів
Sony Xperia 5 IV- How to Change SIM PIN • • • • Tutorial
17 січня 2023168 переглядів
Sony Xperia 5 IV Getting Which Android Update in 2023 / Hindi
15 травня 2023305 переглядів
How to Turn Off Flashlight on SONY XPERIA 5 IV – Disable Torch
21 січня 2023182 перегляда
Sony Xperia 5 IV - Genshin IMPACT Gaming TEST | Game Efficient Checkup & Smooth Presentation
7 березня 2023250 переглядів
SONY XPERIA 5 IV VS ONEPLUS 10 PRO FULL SPECIFICATION COMPARISON
2 вересня 2022389 переглядів
Unlock SONY Xperia 5 IV with Our Guide: Bypass Google Account Verification (FRP) on Android 13
27 січня 20233 624 перегляда
SONY XPERIA 5 IV VS SAMSUNG S22+ VS XIAOMI 12 PRO
2 вересня 2022198 переглядів
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA VS SONY XPERIA 5 IV FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
15 вересня 2022322 перегляда
ONEPLUS 11 5G VS SONY XPERIA 5 IV FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
6 січня 2023333 перегляда
Samsung Galaxy A54 vs. Sony Xperia 5 IV: A Comparison of Specifications
5 червня 2023484 перегляда
4K 2160p 30fps (ultrawide camera, Wide Dynamic Range) - Sony Xperia 5 IV video sample
1 вересня 2022480 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г