Smartfon Sony Xperia 5 IV 128 GB
Wideo 28Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Sony Xperia 5 IV 128 GB
2022 rokXperia Zdobry dźwięk120 HzNFCwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowebypass chargestereoUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Wyświetlacz:6.1 ", 2520х1080 (21:9), 449 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 1
Aparat:3 moduły, 12 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:172 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony Xperia 5 IV 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia 5 IV Smartfon z systemem Android Telefon komórkowy 61 cala 219Wyposażony w najnowocześniej Amazon.plZłóż skargę | 4 447 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... więcejwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Electro.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz CzarnyKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... więcejwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Avans.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Smartfon SONY Xperia 5 IV 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Czarny XQCQ54C0B.EEACKompaktowa twórczość Główne cechy Smartfon Xperia 5 IV łączy w sobie wydajne działanie, pojemną baterię z szybkim ładowaniem,... więcejwysokiej jakości aparaty i dopasowaną do dłoni konstrukcję. Poznaj możliwości Xperii 5 czwartej generacji, oglądając filmy w świetnej jakości dźwięku i obrazu, graj w gry z wysoką płynnością czy słuchaj bogatej w dźwięki muzyki. Szybki, mocny, gotowy na wszystko Procesor Snapdragon 8 Gen 1 to świetne rozwiązanie dla graczy i zwykłych użytkowników, oczekujących od smartfona wysokiej wydajności i kultury pracy nawet pod dużym obciążeniem. Xperia 5 IV ma też 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować kartą pamięci do 1 TB. Zasilanie Xperię 5 IV zasila duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jeśli będzie jej potrzebny zastrzyk energii, ładowarka XQZ-UC1 naładuje ją nawet do 50% w około 30 minut. Smartfon możesz też naładować, umieszczając go na ładowarce bezprzewodowej. Jeśli jedno z Twoich urządzeń będzie wymagać podładowania, Xperia 5 IV może również służyć jako podkładka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Konstrukcja Dla jak największej swobody i wygody użytkownika, Xperia 5 IV jest wygodna w obsłudze i przenoszeniu oraz przyjemna w dotyku. Jej kompaktowe rozmiary i opływowa konstrukcja wygodnie leży w dłoni podczas obsługi tylko jedną ręką. Konstrukcja smartfona spełnia normy IPX5/IPX8 w kwestii odporności na wodę i normę IP6X w odporności na pył. Wciągająca akcja Filmy, gry, seriale, social media. Wszystko to wygląda lepiej na dobrym ekranie. A Xperia 5 IV ma naprawdę dobry wyświetlacz. 6,1-calowa matryca OLED o rozdzielczości FHD+ i z obsługą HDR wyświetli każdy obraz w świetnej jakości. Proporcje ekranu 21:9 świetnie sprawdzą się w projekcji filmów, a jego odświeżanie z częstotliwością 120 Hz da przyjemny w odbiorze obraz podczas przeglądania tekstu czy grania w gry. Można skorzystać z technologii remasteringu BRAVIA HDR, która poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści. Nawet transmisje strumieniowe mają lepszy kontrast i więcej kolorów oraz są wyraźniejsze. Technologia Real-time HDR Drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Mediaexpert.plZłóż skargę | 3 500 zł |
Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB CzarnySony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Ekran 6,1" OLED Aparaty tylne: 12 Mpix + 12 Mpix + 12 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... więcejięć RAM 8 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 Doskonały dla graczy, ale nie tylko Smartfon Xperia 5 IV 5G został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SM8450 Snapdragon 8, który zapewnia płynne działanie nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji. A to w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (można ją rozbudować aż do 1 TB z pomocą karty pamięci!) robi naprawdę duże wrażenie. Zwłaszcza, że Smartfon Xperia 5 IV zasilany jest dużą baterią (aż 5000 mAh) którą naładujesz urządzenie do 50% nawet w około 30 minut! I wiesz co? Telefon może służyć również jako podstawka do bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. - wydajny 8-rdzeniowy procesor - pojemna, szybko ładująca się bateria Stworzony do oglądania Wyświetlacz w smartfonie Xperia 5 IV 5G to też prawdziwe cacko – rozdzielczość FHD+, obsługa HDR, proporcie ekranu i odświeżanie z częstotliwością 120 Hz sprawią, że poczujesz się niczym w kinie. Parametry też zdecydowanie pomagają także podczas grania w gry czy czytania. Dodatkowo technologia remasteringu BRAVIA HDR poprawia wygląd wszystkich oglądanych treści, a Real-time HDR drive zapewnia płynne wyświetlanie w prześwietlonych i niedoświetlonyc Orange.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Sony Xperia 5 IV 5G 8/128GB Biały (45897716474930) | 4 233 zł |
Sony Xperia 5 IV - Smartfony z systemem Android Téléphone Portable Ecran 6 | 4 809 zł |
Seria Sony Xperia 1, X, Z (top)Porównaj w tabeli →
od 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 187 g
od 4 649 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 185 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 3 500 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 172 g
od 3 000 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 986 zł
flagowiec, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 52 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 182 g, brak ładowarki
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3430 mAh, 180 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 3230 mAh, 195 g
od 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3330 mAh, 180 g
od 1 450 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3140 mAh, 164 g
od 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 181 g
od 2 750 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 168 g
od 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 211 g
Wideo recenzje
SONY Xperia 5 IV Jasność Ekranu
24 lutego 2023191 przegląd
Sony Xperia 5 IV | Smartfon wspaniały, tylko procesor kur*a | RECENZJA
19 października 202248 306 przegląd
SONY Xperia 5 IV Geekbench Test
27 stycznia 2023199 przegląd
SONY Xperia 5 IV Test Temperatur Snapdragon 8 Gen 1
11 czerwca 2023188 przegląd
Sony Xperia 5 IV. Fajnie, szybko i gorąco
9 października 202214 147 przegląd
Czy Sony Xperia 5 IV jest najlepszym fotograficznym smartfonem na rynku?!
18 kwietnia 2023262 przegląd
SONY Xperia 5 IV Pierwsze Wrażenia
26 stycznia 20231 897 przegląd
Sony Xperia 5 IV Recenzja | Jest ZNAKOMITA, gdyby nie jeden minus…
18 listopada 20225 033 przegląd
SONY Xperia 5 IV Antutu Test
27 stycznia 2023611 przegląd
Huawei P50 Pro vs Sony Xperia 1 IV: test aparatów
15 lipca 20225 319 przegląd
Xperia 5 IV
1 września 20222 661 przegląd
Sony Xperia 5 IV Full review and specs
25 grudnia 2022112 przegląd
Sony Xperia 5 IV February Software Update...Is it Fixed?
18 lutego 20231 689 przegląd
Sony Xperia 5 IV Software Issues Update - March 2023
20 marca 20232 938 przegląd
Sony Xperia 5 IV Review In Bangla.shorts video#
27 grudnia 2022152 przegląd
Sony Xperia 5 IV Review
22 listopada 2022612 przegląd
Nokia XR21 vs. Sony Xperia 5 IV: A Comparison of Specifications
3 czerwca 2023240 przegląd
Sony Xperia 5 IV- How to Change SIM PIN • • • • Tutorial
17 stycznia 2023168 przegląd
Sony Xperia 5 IV Getting Which Android Update in 2023 / Hindi
15 maja 2023305 przegląd
How to Turn Off Flashlight on SONY XPERIA 5 IV – Disable Torch
21 stycznia 2023182 przegląd
Sony Xperia 5 IV - Genshin IMPACT Gaming TEST | Game Efficient Checkup & Smooth Presentation
7 marca 2023250 przegląd
SONY XPERIA 5 IV VS ONEPLUS 10 PRO FULL SPECIFICATION COMPARISON
2 września 2022389 przegląd
Unlock SONY Xperia 5 IV with Our Guide: Bypass Google Account Verification (FRP) on Android 13
27 stycznia 20233 624 przegląd
SONY XPERIA 5 IV VS SAMSUNG S22+ VS XIAOMI 12 PRO
2 września 2022198 przegląd
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA VS SONY XPERIA 5 IV FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
15 września 2022322 przegląd
ONEPLUS 11 5G VS SONY XPERIA 5 IV FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
6 stycznia 2023333 przegląd
Samsung Galaxy A54 vs. Sony Xperia 5 IV: A Comparison of Specifications
5 czerwca 2023484 przegląd
4K 2160p 30fps (ultrawide camera, Wide Dynamic Range) - Sony Xperia 5 IV video sample
1 września 2022480 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g