Смартфон Sony Xperia 5 III 128 ГБ
Відео 27Фото 8 |
Закрити
Шапка
Sony Xperia 5 III 128 ГБ
Екран:6.1 ", 2520х1080 (21:9), 449 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:168 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 4 649 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 3 500 zł
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 986 zł
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3430 мАгод, 180 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 3230 мАгод, 195 г
від 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3330 мАгод, 180 г
від 1 450 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3140 мАгод, 164 г
від 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 181 г
від 2 750 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 168 г
від 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 211 г
Відеоогляди
Recenzja Sony Xperia 5 mark III - Recenzja po roku - Michał Brożyński 90sekundTECH
26 квітня 20221 164 перегляда
Tech Week: Oszukiwałem Was! Xperia 1 III, Xperia 5 III, TCL 20 Pro 5G, Samsung Z Flip
18 квітня 2021451 112 переглядів
Sony Xperia 5III - Liczy się rozmiar czy technika?
4 жовтня 20217 390 переглядів
Sony Xperia 5 III Recenzja - co mogło pójść nie tak? | Robert Nawrowski
26 вересня 202118 917 переглядів
Motorola Moto g100 vs Sony Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 870 vs Snapdragon 888
13 грудня 2021410 переглядів
Sony Xperia 5 III. Ostatni „maluch” na rynku?
1 грудня 202113 582 перегляда
SONY Xperia 5 III Mały ale nie Wariat | Recenzja
23 січня 20222 651 перегляд
Sony Xperia 5 III - świetny ekran i dobry kompan w fotografii
9 лютого 2022924 перегляда
iPhone 13 mini vs Sony Xperia 1 III ❗❗❗ | Speed Test | A15 Bionic vs Snapdragon 888
9 жовтня 20212 269 переглядів
Sony Xperia 5 III Mała Czarna | Pierwsze Chwile
9 грудня 20212 220 переглядів
XIAOMI 11T Pro vs SONY Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
9 січня 20222 560 переглядів
Przedstawiamy Sony Xperia 5 III
22 квітня 20212 765 переглядів
Recenzja Sony Xperia 5 III - przyjemna ewolucja z pielęgnacją wad
22 вересня 202113 384 перегляда
MNIEJSZE WROGIEM WIĘKSZEGO? Sony Xperia 5 III
29 листопада 202115 639 переглядів
Sony Xperia 5 III | Sony Xperia 5 mark 3 | Sony Xperia 5 mark three
10 червня 20237 212 переглядів
Sony Xperia 1 III VS Xperia 5 III (2021), Specs, Leaks, Rumours, First Look, Concept!!!
17 квітня 2021132 перегляда
Sony Xperia 5 IV 5G vs Sony Xperia 5 III 5G
2 вересня 20221 141 перегляд
Sony Xperia 5 III 5G smartphone #amazing #gadgets #sony #sonyxperia #5g #5gphone
6 вересня 2021219 переглядів
Oppo Reno 8 Pro vs Sony Xperia 5 III
26 жовтня 2022246 переглядів
How to Turn On Screen Auto Rotation in SONY Xperia 5 III – Find Screen Rotation
4 лютого 2022250 переглядів
Sony Xperia 5 III finally becomes available in the US
12 січня 2022204 перегляда
BOOM! Without PC! Sony Xperia 5 III (XQBQ62), Remove Google Account, Bypass FRP. Android 11.
7 липня 20225 302 перегляда
Gameplay with Sony Xperia 5 iii - Genshin Impact
21 квітня 20221 482 перегляда
How to Check Phone Specification in SONY Xperia 5 III – DevCheck Hardware System Info
4 лютого 2022242 перегляда
How to Add Fingerprint to SONY Xperia 5 III - Save Fingerprint
25 березня 20221 931 перегляд
How to Check IMEI and Serial Number on SONY Xperia 5 III - Find Serial Number and IMEI
25 березня 2022701 перегляд
SONY Xperia 5 III Camera Tricks and Tips | The Best Camera Features & Hidden Options
21 квітня 20226 547 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г