Smartfon Sony Xperia 5 III 128 GB
Wideo 27Zdjęcia 8 | od 2 781 do 3 569 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sony Xperia 5 III 128 GB
Wyświetlacz:6.1 ", 2520х1080 (21:9), 449 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 12 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:168 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony Xperia 1, X, Z (top)Porównaj w tabeli →
od 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 187 g
od 4 888 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 185 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 3 500 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 172 g
od 3 000 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 665 zł
flagowiec, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 52 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 182 g, brak ładowarki
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 180 zł
1SIM, kompaktowy, 4.6 ", 319 ppi, Android, 8 GB, RAM 2 GB, aparat: 13 Mpx, NFC, ochrona IP58, ładowanie: 2300 mAh, 140 g
od 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3430 mAh, 180 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 3230 mAh, 195 g
od 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3330 mAh, 180 g
od 1 462 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3140 mAh, 164 g
od 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 181 g
od 2 781 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 168 g
od 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 211 g
Wideo recenzje
Recenzja Sony Xperia 5 mark III - Recenzja po roku - Michał Brożyński 90sekundTECH
26 kwietnia 20221 164 przegląd
Tech Week: Oszukiwałem Was! Xperia 1 III, Xperia 5 III, TCL 20 Pro 5G, Samsung Z Flip
18 kwietnia 2021451 112 przegląd
Sony Xperia 5III - Liczy się rozmiar czy technika?
4 października 20217 390 przegląd
Sony Xperia 5 III Recenzja - co mogło pójść nie tak? | Robert Nawrowski
26 września 202118 917 przegląd
Motorola Moto g100 vs Sony Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 870 vs Snapdragon 888
13 grudnia 2021410 przegląd
Sony Xperia 5 III. Ostatni „maluch” na rynku?
1 grudnia 202113 582 przegląd
SONY Xperia 5 III Mały ale nie Wariat | Recenzja
23 stycznia 20222 651 przegląd
Sony Xperia 5 III - świetny ekran i dobry kompan w fotografii
9 lutego 2022924 przegląd
iPhone 13 mini vs Sony Xperia 1 III ❗❗❗ | Speed Test | A15 Bionic vs Snapdragon 888
9 października 20212 266 przegląd
Sony Xperia 5 III Mała Czarna | Pierwsze Chwile
9 grudnia 20212 220 przegląd
XIAOMI 11T Pro vs SONY Xperia 5 III ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
9 stycznia 20222 545 przegląd
Przedstawiamy Sony Xperia 5 III
22 kwietnia 20212 765 przegląd
Recenzja Sony Xperia 5 III - przyjemna ewolucja z pielęgnacją wad
22 września 202113 355 przegląd
MNIEJSZE WROGIEM WIĘKSZEGO? Sony Xperia 5 III
29 listopada 202115 639 przegląd
Sony Xperia 5 III | Sony Xperia 5 mark 3 | Sony Xperia 5 mark three
10 czerwca 20237 212 przegląd
Sony Xperia 1 III VS Xperia 5 III (2021), Specs, Leaks, Rumours, First Look, Concept!!!
17 kwietnia 2021132 przegląd
Sony Xperia 5 IV 5G vs Sony Xperia 5 III 5G
2 września 20221 141 przegląd
Sony Xperia 5 III 5G smartphone #amazing #gadgets #sony #sonyxperia #5g #5gphone
6 września 2021219 przegląd
Oppo Reno 8 Pro vs Sony Xperia 5 III
26 października 2022246 przegląd
How to Turn On Screen Auto Rotation in SONY Xperia 5 III – Find Screen Rotation
4 lutego 2022250 przegląd
Sony Xperia 5 III finally becomes available in the US
12 stycznia 2022204 przegląd
BOOM! Without PC! Sony Xperia 5 III (XQBQ62), Remove Google Account, Bypass FRP. Android 11.
7 lipca 20225 228 przegląd
Gameplay with Sony Xperia 5 iii - Genshin Impact
21 kwietnia 20221 482 przegląd
How to Check Phone Specification in SONY Xperia 5 III – DevCheck Hardware System Info
4 lutego 2022242 przegląd
How to Add Fingerprint to SONY Xperia 5 III - Save Fingerprint
25 marca 20221 931 przegląd
How to Check IMEI and Serial Number on SONY Xperia 5 III - Find Serial Number and IMEI
25 marca 2022701 przegląd
SONY Xperia 5 III Camera Tricks and Tips | The Best Camera Features & Hidden Options
21 kwietnia 20226 547 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 406 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g