Smartfon Sony Xperia 1 V 256 GB / 12 GB
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Sony Xperia 1 V 256 GB / 12 GB
2023 rokXperia Z120 HzNFCwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowebypass chargestereoUSB C 3 fastUFS 4.0Wi-Fi 6E
Wyświetlacz:6.5 ", 3840x1644 (21:9), 643 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 2
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:187 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Sony Xperia 1 V 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Xperia 1 V Smartfon Czarny 256 GB XQDQ54C0B.EUKTechnologia obrazowania i wybór obiektywów
Smartfonowa rozrywka w odpowiednim wydaniu
Ciesz się dynamicznym i czystym dźwię... więcejkiem
Akumulator o pojemności 5000 mAh
Teksturowane wykończenie poprawia chwyt Amazon.plZłóż skargę | 5 654 zł |
SONY Smartfon SONY Xperia 1 V 5G 12/256GB SrebrnyXperia 1 V została opracowana we współpracy z inżynierami odpowiedzialnym MediaMarkt.plZłóż skargę | 5 999 zł |
Sony Xperia 1 V 12/256GB CzarnyNiespotykana jakość obrazu Smartfon Xperia 1 V jest wyposażony w innowacyjny przetwornik obrazu... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 799 zł |
Smartfon SONY Xperia 1 V 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny XQDQ54C0B.EUKSmartfony Sony Xperia 1 V został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczo... więcejny do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 5 999 zł |
Smartfon SONY Xperia 1 V 12/256GB 5G 6.5" 120Hz Czarny XQDQ54C0B.EUKSmartfony Sony Xperia 1 V został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczo... więcejny do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 5 999 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Sony Xperia 1, X, Z (top)Porównaj w tabeli →
od 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 187 g
od 4 649 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 185 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 3 500 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 172 g
od 3 000 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 986 zł
flagowiec, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 52 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 182 g, brak ładowarki
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3430 mAh, 180 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 3230 mAh, 195 g
od 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3330 mAh, 180 g
od 1 450 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3140 mAh, 164 g
od 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 181 g
od 2 750 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 168 g
od 8 400 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 211 g
Wideo recenzje
Sony Xperia 1V vs. Sony FX30 & Sigma 150-600mm Sport. Geekie Comparison
1 sierpnia 20233 909 przegląd
A Day with the Sony Xperia 1 V
11 maja 2023192 969 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g