Смартфон Sony Xperia M5 16 ГБ / 3 ГБ
Відео 11Фото 9 |
Sony Xperia M5 16 ГБ / 3 ГБ
Екран:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:MediaTek MT6795 Helio X10
Камера:21.5 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:2600 мАгод
Вага:143 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Sony Xperia 10, L, M, T, C, XA (середній рівень)Порівняти в таблиці →
від 1 617 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 159 г
від 1 500 zł
5G, 6 ", 457 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 161 г
від 900 zł
6 ", 457 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm SDM630 Snapdragon 630, камера: 2 модулі, 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 2870 мАгод, 162 г
від 2 050 zł
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, Android 6.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6795 Helio X10, камера: 21.5 МП, зйомка 4K, NFC, захист IP68, зарядка: 2600 мАгод, 143 г
від 1 379 zł
5.7 ", 303 ppi, Android 8.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Mediatek MT6762 Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3300 мАгод, 156 г
від 1 652 zł
6 ", 457 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3600 мАгод, 151 г
АксесуариВсі аксесуари для Sony Xperia M5 →
Відеоогляди
Sony Xperia M5 Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
29 лютого 20167 901 перегляд
Sony Xperia M5 Rozpakowanie i konfiguracja | Robert Nawrowski
18 лютого 201616 982 перегляда
Sony Xperia M5 Rozpakowanie Unboxing (PL)
17 лютого 20165 381 перегляд
Sony Xperia M5 Recenzja | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
11 березня 201623 898 переглядів
Sony Xperia M5 - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
10 лютого 201659 938 переглядів
Czy warto kupić Sony Xperia M5? [Mobileo #147]
6 березня 201664 632 перегляда
Sony Xperia M5 - recenzja, Mobzilla odc. 267
9 березня 2016315 699 переглядів
Sony Xperia M5 czy Samsung Galaxy A5 2016 - Który wybrać? PORÓWNANIE [Porównaj To! #2]
10 квітня 2016109 695 переглядів
Xperia M5 Dual: bom aparelho, mas com o "alto custo" Sony [Análise]
31 грудня 2015155 275 переглядів
Sony Xperia M5 Dual unboxing
7 грудня 2015222 перегляда
Sony Xperia M5 Smartphone First Look & Review
21 серпня 2015166 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Sony Xperia M5:
- Барометр
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г