Smartfon Sony Xperia M5 16 GB / 3 GB
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Sony Xperia M5 16 GB / 3 GB
Wyświetlacz:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi
Pamięć:16 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:MediaTek MT6795 Helio X10
Aparat:21.5 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:2600 mAh
Waga:143 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony Xperia 10, L, M, T, C, XA (średni poziom)Porównaj w tabeli →
od 1 617 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 159 g
od 1 500 zł
5G, 6 ", 457 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 161 g
od 900 zł
6 ", 457 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM630 Snapdragon 630, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 2870 mAh, 162 g
od 2 050 zł
1SIM, kompaktowy, 5 ", 441 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6795 Helio X10, aparat: 21.5 Mpx, nagrywanie 4K, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2600 mAh, 143 g
od 1 379 zł
5.7 ", 303 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Mediatek MT6762 Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3300 mAh, 156 g
od 1 652 zł
6 ", 457 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3600 mAh, 151 g
Wideo recenzje
Sony Xperia M5 Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
29 lutego 20167 901 przegląd
Sony Xperia M5 Rozpakowanie i konfiguracja | Robert Nawrowski
18 lutego 201616 982 przegląd
Sony Xperia M5 Rozpakowanie Unboxing (PL)
17 lutego 20165 381 przegląd
Sony Xperia M5 Recenzja | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
11 marca 201623 898 przegląd
Sony Xperia M5 - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
10 lutego 201659 938 przegląd
Czy warto kupić Sony Xperia M5? [Mobileo #147]
6 marca 201664 632 przegląd
Sony Xperia M5 - recenzja, Mobzilla odc. 267
9 marca 2016315 699 przegląd
Sony Xperia M5 czy Samsung Galaxy A5 2016 - Który wybrać? PORÓWNANIE [Porównaj To! #2]
10 kwietnia 2016109 695 przegląd
Xperia M5 Dual: bom aparelho, mas com o "alto custo" Sony [Análise]
31 grudnia 2015155 275 przegląd
Sony Xperia M5 Dual unboxing
7 grudnia 2015222 przegląd
Sony Xperia M5 Smartphone First Look & Review
21 sierpnia 2015166 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego Sony Xperia M5:
- Barometr
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g