Smartfon Sony Xperia X 32 GB / 3 GB
Wideo 37Zdjęcia 21 | Wkrótce w sprzedaży 488 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 5; rozdzielczość ekranu: 1920x1080 (16:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 70; ОС: Android 7.1; Model procesora: Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650; Procesor (GHz): 1.8; GPU: Adreno 510; Pamięć RAM (GB): 3; Pamięć (GB): 32; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Sony Xperia X 32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650
Aparat:23 MP
Akumulator:2620 mAh
Waga:153 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Sony Xperia 1, X, Z (top)Porównaj w tabeli →
od 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 187 g
od 5 117 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 185 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 3 606 zł
flagowiec, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 2 moduły, 52 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 182 g, brak ładowarki
od 3 000 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 500 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 172 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, 60 Hz, Android 6.0, 64 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, aparat: 23 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, 3430 mAh, 180 g
od 900 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 2900 mAh, 161 g
od 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 GB, RAM 4 GB, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, aparat: 19 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, ładowanie: 3230 mAh, 195 g
od 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3330 mAh, 180 g
od 1 543 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 855, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3140 mAh, 164 g
od 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 181 g
od 2 745 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: fast charge, bypass charge, 4500 mAh, 168 g
od 1 180 zł
1SIM, kompaktowy, 4.6 ", 319 ppi, Android, 8 GB, RAM 2 GB, aparat: 13 Mpx, NFC, ochrona IP58, ładowanie: 2300 mAh, 140 g
Wideo recenzje
Sony Xperia X - Rozpakowanie i Pierwsze Wrażenie | ForumWiedzy
13 stycznia 2017899 przegląd
Sony Xperia Ear - asystent głosowy - recenzja, Krótka Mobzilla odc. 30
24 marca 201732 877 przegląd
Recenzja smartfona Sony Xperia X Performance | ForumWiedzy.pl | ForumWiedzy
21 stycznia 2017573 przegląd
SONY Xperia X - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
13 czerwca 201625 655 przegląd
Sony Xperia X - Recenzja #CzyWarto #18 | ForumWiedzy
21 stycznia 2017905 przegląd
Sony Xperia X Compact - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 września 201623 740 przegląd
Sony Xperia XA Rozpakowanie | Robert Nawrowski
8 czerwca 201618 499 przegląd
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 września 201618 201 przegląd
Porównanie aparatów P9, G5, HTC 10, Xperia X i S7 edge | Robert Nawrowski
24 maja 201643 840 przegląd
Sony Xperia X Recenzja | Robert Nawrowski
3 czerwca 201629 920 przegląd
Sony Xperia 1 - recenzja, Mobzilla odc. 488
17 sierpnia 2019158 397 przegląd
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 października 2017170 814 przegląd
Sony Xperia X - czy warto kupić w 2017?
28 kwietnia 201725 519 przegląd
Sony Xperia Z5 Premium 4K Smartphone - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
17 listopada 201551 328 przegląd
Sony Xperia X Compact - recenzja, Mobzilla odc. 317
17 września 2016141 945 przegląd
Sony Xperia Z5 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 254
7 stycznia 2016337 398 przegląd
Sony Xperia X Performance - recenzja, Mobzilla odc. 299
13 lipca 2016185 013 przegląd
Sony Xperia XA - Smartfon bez ramek - Prezentacja - Pierwsze Wrażenia
29 lutego 201628 970 przegląd
Sony Xperia E5 - recenzja, Mobzilla odc. 307
14 sierpnia 2016248 631 przegląd
Sony Xperia M5 - recenzja, Mobzilla odc. 267
9 marca 2016315 705 przegląd
Sony Xperia X - recenzja, Mobzilla odc. 290
10 czerwca 2016307 331 przegląd
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 września 2016501 479 przegląd
Sony Xperia Z5 - recenzja, Mobzilla odc. 242
13 listopada 2015480 656 przegląd
Sony Xperia XA - recenzja, Mobzilla odc. 298
10 lipca 2016470 374 przegląd
Sony Xperia L - recenzja, Mobzilla odc. 124
20 listopada 2013337 662 przegląd
PHOTO BATTLE Ep. 1 | Sony Xperia 1 II VS Sony Xperia X
18 lutego 2021656 przegląd
Unboxing The Xperia X In Under 40 Seconds
8 czerwca 2016463 przegląd
UnBoxing OTG 2 in 1 | Micro USB / USB Type C to USB 3.0 | Xiaomi Note 4x | Sony Xperia X Compact
2 grudnia 2021121 przegląd
Unboxing Xperia X Compact di tahun 2022
3 czerwca 2019133 przegląd
Sony Xperia X Performance Unboxing and First Look
18 sierpnia 2016726 przegląd
Sony Xperia X Compact Unboxing!
4 listopada 2016881 przegląd
Xperia X Unboxing (plus lots of feeling)
27 października 2016437 przegląd
unboxing sony xperia x compact 2021
17 października 2021343 przegląd
Review Sony Xperia X F5112
12 kwietnia 2018553 przegląd
Sony Xperia X - Unbox!
21 czerwca 2016191 przegląd
Sony Xperia X Performance Unboxing (First Half 2016 Flagship)
8 lutego 20172 130 przegląd
Sony Xperia X Performance 1080p Sample Video
7 lipca 2016473 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 022 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g