Смартфон Sony Xperia X 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 42Фото 21 | Товар застарів 488 zł Основний дисплей: дисплей ("): 5; роздільна здатність екрану: 1920x1080 (16:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 70; ОС: Android 7.1; Модель процесора: Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650; Процесор (ГГц): 1.8; Графічний процесор: Adreno 510; ОЗП (ГБ): 3; Пам'ять (ГБ): 32; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Sony Xperia X 32 ГБ / 3 ГБ
Екран:5 ", 1920x1080 (16:9), 441 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650
Камера:23 МП
Акумулятор:2620 мАгод
Вага:153 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 4 799 zł
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 3 999 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 3 099 zł
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 4 989 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 999 zł
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 2 050 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 20.7 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 2930 мАгод, 144 г, ультратонкий
від 900 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810, камера: 23 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 3430 мАгод, 180 г
від 900 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 1 170 zł
1SIM, 5.5 ", 801 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835, камера: 19 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 3230 мАгод, 195 г
від 4 015 zł
6.5 ", 643 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3330 мАгод, 180 г
від 1 521 zł
6.1 ", 449 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 855, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3140 мАгод, 164 г
від 5 306 zł
1SIM, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 181 г
від 2 725 zł
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 168 г
АксесуариВсі аксесуари для Sony Xperia X →
Відеоогляди
Czy warto dopaca do Sony Xperia X Performance?
10 серпня 20161 025 переглядів
Sony Xperia X - Rozpakowanie i Pierwsze Wrażenie | ForumWiedzy
13 січня 2017900 переглядів
Sony Xperia X Compact / Test Opinia Recenzja Review [PL]
24 травня 2017310 переглядів
Sony Xperia Ear - asystent głosowy - recenzja, Krótka Mobzilla odc. 30
24 березня 201732 879 переглядів
Recenzja smartfona Sony Xperia X Performance | ForumWiedzy.pl | ForumWiedzy
21 січня 2017573 перегляда
SONY Xperia X - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
13 червня 201625 655 переглядів
Sony Xperia X Performance - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
4 липня 201620 079 переглядів
Sony Xperia X Rozpakowanie | Robert Nawrowski
21 травня 201616 649 переглядів
Sony Xperia X - Recenzja #CzyWarto #18 | ForumWiedzy
21 січня 2017905 переглядів
Sony Xperia X Compact - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 вересня 201623 740 переглядів
Sony Xperia XA Rozpakowanie | Robert Nawrowski
8 червня 201618 499 переглядів
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 вересня 201618 201 перегляд
Porównanie aparatów P9, G5, HTC 10, Xperia X i S7 edge | Robert Nawrowski
24 травня 201643 840 переглядів
Sony Xperia X Recenzja | Robert Nawrowski
3 червня 201629 920 переглядів
Sony Xperia 1 - recenzja, Mobzilla odc. 488
17 серпня 2019158 437 переглядів
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 жовтня 2017170 823 перегляда
Sony Xperia X - czy warto kupić w 2017?
28 квітня 201725 519 переглядів
Sony Xperia Z5 Premium 4K Smartphone - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
17 листопада 201551 328 переглядів
Sony Xperia X Compact - recenzja, Mobzilla odc. 317
17 вересня 2016141 957 переглядів
Sony Xperia Z5 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 254
7 січня 2016337 398 переглядів
Sony Xperia X Performance - recenzja, Mobzilla odc. 299
13 липня 2016185 019 переглядів
Sony Xperia XA - Smartfon bez ramek - Prezentacja - Pierwsze Wrażenia
29 лютого 201628 970 переглядів
Sony Xperia E5 - recenzja, Mobzilla odc. 307
14 серпня 2016248 636 переглядів
Sony Xperia M5 - recenzja, Mobzilla odc. 267
9 березня 2016315 705 переглядів
Sony Xperia X - recenzja, Mobzilla odc. 290
10 червня 2016307 337 переглядів
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 вересня 2016501 479 переглядів
Sony Xperia Z5 - recenzja, Mobzilla odc. 242
13 листопада 2015480 674 перегляда
Sony Xperia XA - recenzja, Mobzilla odc. 298
10 липня 2016470 374 перегляда
Sony Xperia L - recenzja, Mobzilla odc. 124
20 листопада 2013337 662 перегляда
PHOTO BATTLE Ep. 1 | Sony Xperia 1 II VS Sony Xperia X
18 лютого 2021656 переглядів
Sony Xperia X Review in 2024 | Still worth it?
11 березня 2024190 переглядів
Unboxing The Xperia X In Under 40 Seconds
8 червня 2016463 перегляда
UnBoxing OTG 2 in 1 | Micro USB / USB Type C to USB 3.0 | Xiaomi Note 4x | Sony Xperia X Compact
2 грудня 2021122 перегляда
Unboxing Xperia X Compact di tahun 2022
3 червня 2019133 перегляда
Sony Xperia X Performance Unboxing and First Look
18 серпня 2016726 переглядів
Sony Xperia X Compact Unboxing!
4 листопада 2016881 перегляд
Xperia X Unboxing (plus lots of feeling)
27 жовтня 2016437 переглядів
unboxing sony xperia x compact 2021
17 жовтня 2021343 перегляда
Review Sony Xperia X F5112
12 квітня 2018553 перегляда
Sony Xperia X - Unbox!
21 червня 2016191 перегляд
Sony Xperia X Performance Unboxing (First Half 2016 Flagship)
8 лютого 20172 130 переглядів
Sony Xperia X Performance 1080p Sample Video
7 липня 2016473 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 070 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 512 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 730 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 359 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4410 мАгод, 178 г, без ЗП
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г