Zlewozmywak kuchenny Smeg Mira LFT116D 1170x510 lewa
Zdjęcia 7 |
Smeg Mira LFT116D 1170x510 lewa 1170x510 prawa |
|
Zawiera zawór koszowy, klipsy mocujące, syfon. Syfon z podłączeniem do zmywarki.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Mira LFT116D 1170x510 lewa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak stalowy Smeg Mira stal nierdzewna LFT116D | 2 317 zł |
Zlew SMEG LFT116D stal nierdzewna | linia MIRA do5LATPEŁNEJgwarancjiSMEG|r | 2 249 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew SMEG LFT116D | komora LEWA | stal szczotkowana IN | 2 249 zł |
SMEG Zlew LFT116D stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 2 249 zł |
SMEG Zlewozmywak 117x51 LFT116D stal szczotkowana, k.lewa, k.aut * -RATY 0 | 2 249 zł |
SMEG Zlew LFT116D stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 2 249 zł |
Zlew Smeg MIRA LFT116D | 2 248 zł |
Modyfikacje Smeg Mira LFT116D
Ceny na Smeg Mira LFT116D |
---|---|---|---|---|
Smeg Mira LFT116D 1170x510 lewa | od 2 317 zł | 1 oferta | ||
Smeg Mira LFT116S 1170x510 prawa | od 2 317 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →