Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+ (11330-01-20G)
Zdjęcia 9 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+ |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Technology Radeon Rx 7800 Xt Gaming Oc 489 51062 9433 2 Karta Gra | 2 599 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+ - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 700 zł |
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16G GDDR6 | 2 699 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ 16GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-456 | 2 849 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT Nitro+ 16GB | 2 599 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →