Відеокарта Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+ (11330-01-20G)
Фото 9 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+ |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7800 XT NITRO+
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sapphire Technology Radeon Rx 7800 Xt Gaming Oc 489 51062 9433 2 Karta Gra | 2 599 zł |
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16G GDDR6 | 2 699 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ 16GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-456 | 2 849 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT Nitro+ 16GB | 2 599 zł |
SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon RX 7800 XT Gaming OC 16G GDDR6 256bit 2DP/2HDMI | 2 778 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →