Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X (11322-01-40G)
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7900 XTX NITRO+ Vapor-X
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire 11322-01-40G Nitro AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X karta graficzna | 5 080 zł |
Sapphire Radeon RX 7900 XTX Nitro+ 24GB GDDR6 OC GR-ATIP-SAP-441 | 4 999 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB | 4 999 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24GB 11322-01-4 | 4 999 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →